След 10 г. в тази сфера, опитът ми ме подтикна да създам автошкола. През 2023 г. това стана реалност. Мисията ми беше и ще продължава да бъде добре обучени водачи, и предаване на знания и умения за безопасността по пътищата, които да останат трайно в съзнанието. Не правим компромиси с качественото обучение – работата ни се крепи на честност и прозрачност! Полагаме усилия да поддържаме автопарка ни с нови и съвременни автомобили, за да бъдат максимално комфортни за курсистите ни.
